Koopprijs
€ 119.000,- k.k.

Rheezerveen | Elfde Wijk 40A-R46

  • Verkocht
Koopprijs
€ 119.000,- k.k.
Bouwjaar
1975
Woning
64 m2
Perceel
759 m2
Kamers
4
Brochure

Beschrijving

Gelegen op vakantiepark ‘t Stoetenslagh treft u deze mooie vrijstaande vakantiebungalow met serre en berging aan. De bungalow is gelegen op een aantrekkelijk ruim perceel van 759m², heerlijk rustig gelegen in het bos. Onlangs is de woning geheel gemoderniseerd en opgeknapt. Het betreft hier grond op erfpacht. De canon die hiervoor betaald wordt, is circa € 2.100,– per jaar.

Indeling
Begane grond: entree, half open keuken met bar voorzien van kookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer, vaatwasser, woonkamer met gezellige pelletkachel, schuifpui naar terras, eethoek. Via openslaande deuren naar de ruime aangebouwde serre voorzien van 2 keer een schuifpui en een grote, te openen lichtkoepel, waardoor het een hele fijne en lichte ruimte is. Een hele ruime slaapkamer en een kleinere slaapkamer voorzien van stapelbed, vernieuwde badkamer met douche, wastafel en toilet.

Overige informatie:
– De bungalow verkeert in goede staat van onderhoud.
– Onlangs aan de buitenzijde geheel geschilderd.
– Voorzien van elektrische verwarming en een pelletkachel.
– Het platte dak van de serre is onlangs vernieuwd.
– De buitenzijde van de woning is voorzien van nieuwe betimmering met fraai Douglas hout.
– De bungalow, inclusief serre, is voorzien van kunststof kozijnen en puien.
– Aantrekkelijk ruim en licht perceel, onlangs nieuw aangelegd.
– Parkeerruimte op eigen terrein aanwezig.
– Deze recreatiewoning is desgewenst zeer goed verhuurbaar aan recreanten.
– Parkkosten bedragen € 300,- per jaar.

Het Stoetenslagh is gelegen in het prachtig Vechtdalgebied in Overijssel. Het gebied kenmerkt zich onder meer door de uitgestrektheid en de ongerepte natuur. Het is een goede uitvalsbasis om het Vechtdal eens goed te verkennen. Gelegen aan goede verharde fietspaden is het onder ideale omstandigheden mogelijk om het prachtige Vechtdal en het Reestdal op de fiets te bekijken. Nabij liggen mooie fietspaden en fietsroutes zoals de van Dedem fietsroute (genoemd naar Baron van Dedem) en op 4 km afstand ligt de Reestdalroute. Deze prachtige fietsroutes zijn tekenend voor het mooie Vechtdal. Het is gelegen in de driehoek Dedemsvaart-Hardenberg-Ommen.

Kortom: zoekt u een mooie vakantiebungalow op een leuk vakantiepark dan is dit uw kans, maak gauw een afspraak voor een bezichtiging!

Foto’s




Kadaster


Kenmerken

Adres

StraatnaamElfde Wijk
Huisnummer40
Huisnummer toevoegingA-R46
Postcode7797 HH
PlaatsRHEEZERVEEN

Overdracht

StatusVerkocht
Koopprijs€ 119.000,- k.k.

Bouwvorm

Soorteengezinswoning
Typevrijstaande woning
Kwaliteitnormaal
Bouwjaar1975
Bouwvormbestaande bouw
Liggingenaan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving

Indeling

Gebruiksoppervlakte woonfunctie64 m2
Perceel oppervlakte759 m2
Gebruiksoppervlakte overige functies1 m2
Inhoud192 m3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers2
Aantal verdiepingen1

Energie

Soorten warm watergeiser eigendom

Buitenruimte

Tuintypentuin rondom
Kwaliteitnormaal
Totale oppervlakte690 m2

Bergruimte

Parkeergelegenheid

Soortenparkeerplaats

Dak

Dak typezadeldak
Dak materialenbitumineuze dakbedekking

Overig

Permanente bewoningNee
Onderhoud binnengoed
Onderhoud buitengoed
Huidig gebruikWoonruimte
Huidige bestemmingWoonruimte

Voorzieningen

Voorzieningenmechanische ventilatie, dakraam, schuifpui


Contact


Mijnheer Makelaars
Langewijk 350
7701 AR Dedemsvaart
0523 - 612 474
info@mijnheermakelaars.nl