Beschrijving
Deze leuke 2 onder 1 kap woning met aangebouwde stenen garage en overkapping in de tuin treft u aan op een hele fijne locatie! De woning ligt gelegen dichtbij het ”Zuiderbos” en recreatieplas de Kotermeerstal. Tevens bevindt zich nog een speeltuintje in de buurt. Het perceel is gelegen op 293 m³ en het bouwjaar van de woning is 1988.
Indeling
Begane grond: entree, hal, trapopgang, fijne lichte woonkamer, eethoek, open keuken voorzien van een vaatwasser, oven, koelkast en een gasfornuis, bijkeuken met witgoedaansluitingen, toilet, doorloop naar de aangebouwde garage.
1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met dakkapel, badkamer met bad, douche, wastafel en toilet.
2e verdieping: Vaste trap naar tweede verdieping met een grote ruime zolder voorzien van knieschotten en een dakraam. Het is zeer goed mogelijk hier een extra slaapkamer te realiseren, tevens bevindt zich hier nog een extra ruime bergzolder, deze is bereikbaar d.m.v. een vlizotrap.
Overige informatie:
– De woning is gebouwd in 1988, is voorzien van gevelisolatie, dakisolatie, vloerisolatie en gedeeltelijk dubbel glas.
– In 2021 is het platte dak van de bijkeuken en garage vernieuwd.
– Tuin is voorzien van drainage, die is aangesloten op de riolering.
– Woning verkeert in goede staat van onderhoud, schilderwerk dateert van 2021.
– Prachtige op het westen gerichte veranda (zonsondergang), 7m x 3m.
Kortom bent u op zoek naar een keurige 2 onder 1 kap woning, neem dan contact met ons op om een bezichtiging in te plannen.